1258205824673377

Наші флористи

Наші флористи – це наше ВСЕ ! Усі зі своїм характером та баченням, навчені не копіювати, а створювати, привносячи власну родзинку до кожного букету. Флористи, які досконало володіють "мовою квітів". Адже на ньому можна без слів висловити своє кохання, захоплення, подяку та інші почуття. Крокус - це насамперед злагоджена робота команди творчих та талановитих людей, кожен із яких отримує задоволення не лише від результату, а й від самого процесу праці!

  • Алексей

   Директор, провідний флорист

   Досвід роботи у флористиці понад 25 років, із них 15 років у Крокусі. Талановита людина талановита у всьому! Цей вислів відноситься і до нашого директора. Щоб він не робив - все виходить SUPER!!! Олексій щотижня закуповує в Голландії квіти для Крокуса, враховуючи замовлення покупців та "примхи" флористів. Може грамотно підібрати квіти для будь-якого заходу, "вписатись" до бюджету і при цьому флористика буде на всі 100%! Постійно стежить за якістю роботи всіх співробітників і легко вирішує конфліктні ситуації.

  • Светлана

   флорист

   Досвід роботи у флористиці понад 18 років

  • Ольга

   флорист

   Досвід роботи у флористиці понад 8 років. Оля - як флорист "виросла" у Крокусі. Прийшла до нас влаштовуватися на роботу помічником флориста, але дуже скоро зрозуміла, що теж хоче навчитися збирати гарні букети, а навчить у Крокусі кому! Адже ми маємо таку творчу команду! І ось через кілька років ми маємо у штаті талановитого флориста, здатного справлятися із завданнями будь-якої складності від маленького букета-компліменту до складної масштабної композиції.

  • Дарья

   Фахівець з кімнатних та вуличних рослин

   Досвід роботи понад 15 років, із них 10 років у Крокусі. Закохана в квіти і це кохання взаємне! Грамотно підбере квітку на подарунок, враховуючи побажання клієнта, проконсультує з догляду, а якщо рослина захворіла - швидко знайде причину та дасть рекомендації щодо подальшого догляду та усунення проблем. Гармонійно складає цікаві композиції з кімнатних рослин та флораріуми..

Как мы работаем

Оформляете заказ

Оператор связывается с Вами для подтверждения

Флорист приступает к сбору Вашего букета

Вам отправляется контрольное фото Вашего букета

Букет доставляется курьером

Вы получаете сообщение о выполнении заказа

Корзина
В вашей корзине
пока что пусто
Выбрать цветы